
Бізікуб дитячий дерев'яний 30х30х30 см Розвивальний бізіборд для дітей хлопчика Бізі куб від 6 міс
4 198 ₴
2 099 ₴
- В наявності
- Код: ST3030010
- +380 (68) 511-83-62Вайбер
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Бізікуб дитячий дерев'яний 30х30х30 см Розвивальний бізіборд для дітей хлопчика Бізі куб від 6 міс»
📢 Акційна пропозиція
На товар встановлена знижка 50% від звичайної ціни.
📅 Період дії акції: з 30.04.2026 до 31.05.2026 включно або до закінчення товару на складі.
Кількість товару за акційною ціною обмежена
Дитячий бізікуб дерев'яний 30х30х30 см Розвивальний бізіборд для дітей хлопчика Бізі куб іграшка для розвитку моторики от 6 мес Блакитний
Бізікуб — це унікальна розвивальна іграшка для малюків від 6 місяців до 4 років. Створений за методикою Монтессорі Бізікуб покращує моторні навички, які відіграють ключову роль у розвитку дитини. Адже на пальцях і долонях розташовані нервові закінчення, безпосередньо пов'язані з центрами головного мозку, що відповідають за пам'ять дитини, її увагу та мислення, координацію очей і рухів, навички концентрації та уяви, а також мовні здатності малюка.
Переваги:
- Розвиває в дитини творчість і уяву, розкриває здібності та таланти
- Привертає дітей більше, ніж смартфон і телевізор
- Розвиває концентрацію і терпіння — заспокоює малюка
- Вчить розв'язувати складні завдання, орієнтуватися в побутовому середовищі та бути самостійним
- Розвивається дрібна моторика та концентрація уваги. Нейронні зв'язки мозку формуються до 2 разів швидше. Ефективність бізібордів визнана передовими психологами!
- Виготовлений з гіпоалергенного матеріалу і є екологічно безпечним для здоров'я дитини!
- Вся продукція сертифікована!
Характеристики:
- Матеріал: Фанера
- Вік: Від 6 міс
- Колір: Блакитний
- Стать: для хлопчика
- Особливості: Звукові ефекти
- Кількість складових елементів: 25
- Довжина: 300 мм
- Ширина: 300 мм
- Висота: 300 мм
- Товщина: 8 мм
- Вага: 3000 г
Функціональність:
- Ми додали вимикач і розетку на кубик, щоб дітки могли безпечно знайомитися з побутовими предметами.
- Рахівниця знайомлять дитини з базовими математичними концепціями та розвиває аналітичні навички.
- Ксилофон — допомагає розвивати слухове сприйняття, а отже, дитина почне швидше розмовляти завдяки грі з нашим бізидом.
- Лабіринтик — тренує увагу, концентрацію та навички розв'язання проблем.
- Годинник, за допомогою якого дитина буде вивчати цифри, а також навчиться орієнтуватися в часі.
- Сортер, за допомогою якого буде розвиватися логічне мислення, а дитина вивчатиме кольори та геометричні фігури.
- Дошка для малювання провокує уяву та творчість дітей.
- Асоціативне коло, за допомогою якого дитина вивчатиме, яка тварина чим живиться.
Взаємодія з рухомими елементами (застібками) допомагає дитині покращувати координацію рухів рук і пальців, що є важливим складником для майбутніх навичок письма та інших точних маніпуляцій.
Отже, гра з нашим бізікубом 30х30х30 см із дерева сприяє всебічному розвитку вашої дитини!
ПОДАРУНОКНА ПАКОВКА ДЛЯ ВАС ЗА НАШ СЧЕТ!

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Бізіборд |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вік | Від 6 міс |
| Матеріал | Фанера |
| Колір | Блакитний |
| Кількість складових елементів | 25 шт. |
| Стан | Новий |
| Інклюзивні іграшки | Так |
| Розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 300 мм |
| Вага | 3000 г |
| Товщина | 8 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 470 мм |
| Ширина упакування | 400 мм |
| Висота упаковки | 420 мм |
- Ціна: 2 099 ₴











