Подарунок
-50%

Бізікуб SmartTemple дитячий 30х30х30 см розвивальний Бізіборд для дітей хлопчика дерев'яний Іграшка для розвитку дитини
4 598 ₴
2 299 ₴
- В наявності
- Код: ST3030005
+380 (63) 317-00-62
Life, Viber, Telegram- +380 (68) 511-83-62Вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 299 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Бізікуб SmartTemple дитячий 30х30х30 см розвивальний Бізіборд для дітей хлопчика дерев'яний Іграшка для розвитку дитини»
📢 Акційна пропозиція
На товар встановлена знижка 50% від звичайної ціни.
📅 Період дії акції: з 30.04.2026 до 31.05.2026 включно або до закінчення товару на складі.
Кількість товару за акційною ціною обмежена
Бізікуб дитячий 30х30х30 см розвивальний Бізіборд для дітей хлопчика дерев'яний сірий Бізі куб іграшка для розвитку моторики дитини від 6 міс
Бізікуб — це унікальна розвивальна іграшка для малюків від 6 місяців до 4 років. Створений за методикою Монтессорі Бізікуб покращує моторні навички, які відіграють ключову роль у розвитку дитини. Адже на пальцях і долонях розташовані нервові закінчення, безпосередньо пов'язані з центрами головного мозку, що відповідають за пам'ять дитини, її увагу та мислення, координацію очей і рухів, навички концентрації та уяви, а також мовні здатності малюка.
Переваги:
- Розвиває в дитини творчість і уяву, розкриває здібності та таланти
- Привертає дітей більше, ніж смартфон і телевізор
- Розвиває концентрацію і терпіння — заспокоює малюка
- Вчить розв'язувати складні завдання, орієнтуватися в побутовому середовищі та бути самостійним
- Розвивається дрібна моторика та концентрація уваги. Нейронні зв'язки мозку формуються до 2 разів швидше. Ефективність бізібордів визнана передовими психологами!
- Виготовлений з гіпоалергенного матеріалу і є екологічно безпечним для здоров'я дитини!
- Вся продукція сертифікована!
Характеристики:
- Матеріал: Фанера
- Вік: Від 6 міс
- Колір: Сірий
- Стать: для хлопчика
- Особливості: Звукові ефекти
- Кількість складових елементів: 25
- Довжина: 300 мм
- Ширина: 300 мм
- Висота: 300 мм
- Товщина: 8 мм
- Вага: 3000 г
Функціональність:
- Рахівниця, що допомагають дитині розвивати дрібну моторику та покращувати координацію рук і пальців, що є важливим складником для майбутніх навичок письма та інших точних маніпуляцій.
- Музична скринька для розвитку слухового сприйняття.
- Ксилофон — допомагає розвивати слухове сприйняття, а отже, дитина почне швидше розмовляти завдяки грі з нашим бізидом.
- Лабіринтик — тренує увагу, концентрацію та навички розв'язання проблем.
- Ігровий елемент із машинкою, яка вчить дитину розрізняти кольори та геометричні фігури, допомагає розвивати дрібну моторику рук.
- Сортер, за допомогою якого буде розвиватися логічне мислення, а дитина вивчатиме кольори та геометричні фігури.
ПОДАРУНОКНА ПАКОВКА ДЛЯ ВАС ЗА НАШ СЧЕТ!

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Бізіборд |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вік | Від 6 міс |
| Матеріал | Фанера |
| Колір | Сірий |
| Кількість складових елементів | 25 шт. |
| Стан | Новий |
| Інклюзивні іграшки | Так |
| Розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 300 мм |
| Вага | 300 г |
| Товщина | 8 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 470 мм |
| Ширина упакування | 400 мм |
| Висота упаковки | 420 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴










